Your browser does not support JavaScript!


O spoločnosti Transit Center

Transit Center je špecialista na predaj náhradných dielov pre Ford Transit a náhradných dielov pre dodávky od rôznych výrobcov. Na trhu s úžitkovými vozidlami pôsobíme od roku 1996. Neustále rozširujeme našu základňu náhradných dielov a zákazníkom ponúkame originálne výrobky, náhradné diely z prémiového segmentu, ako aj tradičné náhradné diely. V súčasnosti je činnosť spoločnosti rozšírená na 22 európskych krajín, ale sme schopní dodávať výrobky na všetky miesta na Zemi.

Transit Center je predovšetkým profesionálny prístup k zákazníkovi, dlhoročné skúsenosti, rýchla preprava a široká škála produktov za atraktívne ceny.

Pre nás je charakteristická neustála túžba rozvíjať sa a usilovať sa o dokonalosť. Špecializovaný personál má technické znalosti o dodávkach pre dodávky, vďaka čomu sú schopní rozptýliť akékoľvek neistoty našich zákazníkov pri nákupe. Roky skúseností nás naučili, že nič nie je nemožné. Najlepším dôkazom toho je dostupnosť nových dielov pre dodávky, ktoré sa už mnoho rokov nevyrábajú.

Transit Center je spoločnosť, ktorá sa zrodila z lásky k automobilom!


Shop