Your browser does not support JavaScript!


FORD TRANIST CUSTOM

custom

V roku 2013, Ford Transit Custom získala prestížne medzinárodné Van of (Van of the Year). Stredná varianta Ford Transit - Custom, patrí oveľa menšie Connect, tranzite a ďalšie. Interiér nového modelu Ford môžeme cítiť ako Ford Fiesta MK7. Konštrukcia prístrojovej dosky bol odvodený práve z tohto modelu a nastaví na dodávkou.

customback Ford Custom je vybavený mnohými systémami, ktoré zvyšujú bezpečnosť pri pohybe na cestách. Zákazníci, ktorí si tento model chváliť jeho ovládateľnosť a komfort, čo ponúka. Custom je k dispozícii v dvoch karosárskych variantoch: Tourneo - ideálny pre expedície auto v Európe a Custom - dodávka stredných kontroly najmä v malých a stredných podnikoch.

Ak hľadáte pre auto každý deň, a zároveň beží malý podnik je Ford Transit Custom je ideálne auto pre vás. Nový dizajn Ford bol predstavený so vstupom na trh Ford Fiesta MK7 a bol veľmi dobre prijatý. So zvyšujúcim sa komfortom, vozidlá tohto typu sú stále viac a viac populárne. Okrem toho najnovšie dieselové motory (dieselové motory) a zážihové motory sa vyznačujú veľmi vysokou kultúrou práce, ktorú robí taká cesta autom stáva zábava.

customfront

 
Uveďte kľúčové slovo
Pokročilé vyhľadávanie
Transit Center in Europe
Slovakia Social Media