Your browser does not support JavaScript!

Transit Center <br/> História

Transit Center
História

1996

Z LÁSKY A VÁŠNE

Vznik Transit Center je úzko spätý s obrovskou vášňou k motorizácii a veľkú lásku dvoch ľudí. Tieto dva dôvody spôsobili, že na konci roka 1996, po našom sobáši, vznikla naša spoločnosť. Na začiatku sa nazýva PHU "Bimera" a je prvým krokom na dlhej ceste, ktorú prekonávame dodnes ...

Marcin Wicik

Počiatky boli ťažké, začínali sme prakticky od nuly. Prvé peniaze zarobené vo Veľkej Británii a požičané od rodiny sú investované do pozemku v Pędzewie. S časom tam vznikajú dočasné provizórne garáže a drevená kanceláriu. Tak sa začalo naše dobrodružstvo!

Transit Center 1996
Ford Transit MK5 Transit Center História

1997 - 2004

Večné putovanie za súčiastkami

Meníme názov na Transit Center. Od tej chvíle sa zaoberáme iba obchodom s súčiastkami pre Ford Transit. Toto obdobie znamená nepretržité cesty do Veľkej Británie pri hľadaní použitých častí. Cestou nás vždy sprevádzal Ford Transit MK5, ktorý si získal najväčšiu sentiment v našich srdciach. Transit van nás vždy priviedol bezpečne domov!

2000

Privážanie súčiastok
vo veľkom

Okrem súkromných ciest Transitom, začíname importovať súčiastky vo väčšom. Do spoločnosti prichádzajú kamióny po strechu naplnené súčiastkami a prvé kontajnery priplávajú do prístavu.

Večné putovanie za súčiastkami Transit Center
Privážanie súčiastok vo veľkom Transit Center

2001

Prvá veľká investícia,
výstavba skladu

Naša prvá veľká investícia, tj. Výstavba skladu. Projekt vyžadoval pomoc susedov a tri mesiace každodennej práce. Ako výsledok bol vytvorený prvý sklad použitých dielov a dielňa zaoberajúca sa technickým servisom dodávkových a pretekárskych automobilov. V tomto roku sme zahájili výstavbu prvých pretekárskych automobilov!

2003

Vytvorenie
prvej webovej stránky

Ďalší veľký krok vpred. Vznikajú prvé webové stránky Transit Center a sortiment je rozšírený o nové časti. Návšteva v USA, záujem o online obchod, chuť rozvíjať sa a spolupráca s Jakub Nitka #Qba končí vznikom prvej webovej stránky a jej uvedením na internet na adrese: www.transitcenter.pl

Vytvorenie prvej webovej stránky www.transitcenter.uk
získava majstrovstvá v Rallycross Transit Center Motorsport

2007

Transit Center Motorsport
získava majstrovstvá v Rallycross

Spoločnosť Transit Center bola vždy silne prepojená s motošportom a presnejšie s Rallycrossom. Spolupráca s mnohými spoločnosťami v tejto oblasti vyústila v získaní Titulu z Majstrovstiev Poľska v Rallycross 2007 s tímom Transit Center. Víťazným vozidlom najvyššej triedy bol Ford Focus!

2009

VZNIK PRVÉHO INTERNETOVÉHO OBCHODU
V POĽŠTINE

Vzniká prvý internetový obchod v poľskom jazyku s novými dielmi pre Ford Transit. Už na začiatku internetového obchodovania mal náš obchod široký sortiment nových dielov. Po niekoľkých mesiacoch sa začali objavovať prvé objednávky zo zahraničia.

VZNIK PRVÉHO INTERNETOVÉHO OBCHODU

2011

KONŠTRUKCIA DRIFT BUSA
NA ZÁKLADE FORDA TRANSIT

Koncepcia konštrukcie prvého dodávkového vozidla pre motoršport na svete vznikla v roku 2010 v hlave Marcin Wicik Pôvodným predpokladom bolo vybudovať prvé Ford Transit pre Rallycross. Nakoniec bolo vozidlo prispôsobené pre drifting, vďaka spolupráci s Polody Performance.

Drift Bus Transit Center

2012

ROZŠÍRENIE PLOCHY NAŠEJ SPOLOČNOSTI
O SUSEDNÝ POZEMOK

Vďaka nákupu susedného pozemku spoločne s administratívnymi budovami spoločnosť Transit Center rozširuje svoju plochu, vytvárajúc tým príležitosť na rozšírenie svojich priestorov v budúcnosti.

ROZŠÍRENIE PLOCHY NAŠEJ SPOLOČNOSTI Transit Center

2013

VZNIKÁ PRVÁ ZAHRANIČNÝ OBCHOD
V ANGLIČTINE

Cestovanie po Európe, súvisiace s motošportom a kontakty s miestnymi podnikateľmi, zintenzívňujú našu chuť k ďalšiemu rozvoju. Tak sme vytvorili prvý obchod v angličtine www.transitcenter.uk , zameraný na predaj v zahraničí. To je začiatok našej expanzie na európske trhy!

2014

ROZŠÍRENIE KANCELÁRSKYCH BUDOV
ROZŠÍRENIE NA ZÁPADNÉ TRHY (FRANCÚZSKO, TALIANSKO, NEMECKO)

Zameriavame sa na rozvoj! Otvorili sme internetový obchod pre viaceré krajiny, vrátane Nemecka, Talianska a Francúzska. Na zakúpených pozemkoch rozširujeme administratívne budovy, vytvárame moderné služby zákazníkom a oddelenie IT v Transit Center. Vysoká dodávka viedla k prevzatiu spoločnosti Titan Parts, ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom dielov pre dodávkové vozidlá.

ROZŠÍRENIE KANCELÁRSKYCH BUDOV Transit Center
VÝSTAVBA NOVÉHO SKLADU  Transit Center

2015

VÝSTAVBA NOVÉHO SKLADU
STANU

Systematické plnenie stanovených cieľov vytvorilo dopyt po výstavbe nového skladu. Po usporiadaní priestranstvá v starej časti firmy sme vytvorili najväčšiu budovu celého Transit Center, teda nový sklad. Táto investícia nám poskytne dostatok úložného priestoru do roku 2022!

2015 - 2018

ĎALŠIE ONLINE OBCHODY
CELKOM 22 KRAJÍN

Rozšírili sme naše oddelenie IT, vytvorili sme samostatnú skupinu, ktorá sa zaoberá reklamou, sociálnymi médiami v našom obchode a prevádzkuje firemný blog. Vytvorili sme profesionálne fotografické štúdio, ktoré zákazníkom poskytne spoľahlivý a profesionálny náhľad produktov zakúpených na webe. Preložili sme náš obchod do nových jazykov - čím sme do konca roka 2018 v 22 európskych krajinách!

Transit Center CELKOM 22 KRAJÍN
Fúzia s Translandom

2019

Ďalšie aktivity v sieti
Fúzia

V roku 2019 prevzala spoločnosť Transit Center jednu z najväčších spoločností v Poľsku, ktorá sa špecializuje na predaj náhradných dielov pre dodávku Ford Transit. Spojením so spoločnosťou Transland z Leszna sa upevnilo silné postavenie našej spoločnosti na domácom trhu. Zvyšovanie počtu častí Transitu v našom sklade prebiehalo súbežne so zlepšovaním imidžu spoločnosti v sieti. Hlavným cieľom bolo postavenie v Google a zlepšenie komunikácie s klientmi v sociálnych médiách. Profil Facebook prekročil 10 000 hodnotení Páči sa mi, zatiaľ čo v britskom obchode sme zaviedli komunikáciu prostredníctvom aplikácie Messenger.2020

Športový úspech a partnerstvá

Ako sponzorský tím Wicik Motorsport sme získali titul vicemajstra Poľska v rallycrosse. Na európskych pretekárskych tratiach úspešne súťažil 600-koňový Focus RX s logom Transit Center. Nadviazali sme obchodné partnerstvá so spoločnosťami Trateo a NGK, čo malo pozitívny vplyv na kvalitu ponúkaných produktov.


Úspechy spoločnosti Transit Center MotorsportEkológia v Transit Center

2021

Smer: ekológia

Zaviedli sme špeciálne postupy v súlade s fínskymi normami s cieľom znížiť množstvo odpadu vznikajúceho pri balení dielov a ich preprave. Výplne balíkov sú vyrobené z použitého recyklovaného papiera, lepiaca páska používaná na balenie dielov je recyklovaná a reklamné letáky sú založené na prírodných materiáloch.


2022

Nová kapitola v histórii TC

Do nášho sortimentu sme zaradili diely pre dodávky od rôznych výrobcov. Rok 2022 priniesol obrovské geopolitické zmeny, ktoré ovplyvnili medzinárodný predaj a odvetvie elektronického obchodu. Prispôsobili sme náš obchod a stratégiu fungovania dynamicky sa meniacemu trhu a na prvé miesto sme postavili kvalitu.

diely pre minibusy v Transit Center

Ceo Transit Center

Monika Morzyńska-Wicik

CEO

Súčasná Wonder Woman čiže ako rozvíjať spoločnosť s tromi deťmi? Automobilová firma, akou je nepochybne Transit Center, je obrovský kus môjho života. Venovala som jej veľa času, odhodlania a vášne. Hoci nemám vzdelanie spojené s automobilovou mechanikou (pretože som absolvovala ekonomická štúdia), som pravdepodobne jediná žena na svete, ktorá má všetky diely do Forda Transit v jednom prste.

Po dobu 20 rokov som spoznala všetky možné problémy, chyby a havárie, k akým dochádza v Transitoch. Množstvo dodávok bolo zázračne vyliečených vďaka niekoľkým radám cez telefón. Jednak nielen prácou človek žije! Som obyčajná matka troch nádherných detí. Mám rád fyzickú aktivitu - od fitness, cez zumbu až po Pilates. Recept na úspech? Realizácia cieľov, skvelá rodina, snaha o dokonalosť.

Monika Morzyńska-Wicik

Transit Center in Europe