Your browser does not support JavaScript!


Najobľúbenejšie značky dielov pre dodávky:

Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
Bosch
Bosch
parts quality
Dayco
LUK
LUK
BSG
Nural
Bosch
Polcar
Silbak
Silbak
Silbak
Onka
parts quality
Kvalita dielov
Ford Transit
Ford OE
Trateo
Trateo
HMPX
HMPX
DP Group
DP Group
Motorcraft
Motorcraft
BSG
BSG
dayco logo
Dayco
Polcar
Polcar
LUK
LUK
Nural
Nural
Silbak
Silbak
parts quality
Bosch
Onka Otomotiv
Onka
parts quality
Kvalita dielov

Značky náhradných dielov pre dodávky


Predávame len osvedčené a testované diely na dodávky od spoľahlivých výrobcov. Náš obchod ponúka originálne diely (Ford OE) aj náhradné diely. Značky dodávkových dielov, ktoré sú k dispozícii v našom obchode: Ford OE, Trateo, HMPX, DP Group, Motorcraft, BSG, Abe, Ayfar, Bosch, Continental, Dayco, Depo, Dolz, Elring, Goetze, Hart, Ibras, Ima, Knecht, LPR, Magneti Marelli, LUK, Mapa, Mars, Nissens, Nural, OES, Onka, Polcar, PSA, Quick Brake, Ruville, Sachs, Silbak, Stanadyne, STP, Timken, TRW a TYC. Niektorí výrobcovia dielov sa špecializujú na výrobu komponentov pre dodávky, ktoré sa už nevyrábajú. Nákup dielov pre takéto vozidlo od oficiálneho predajcu nemusí byť jednoducho možný. Preto sme nadviazali kontakty s výrobcami dielov z celého sveta, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie značkové výrobky pre úžitkové vozidlá na trhu. Stojí za zmienku, že výrobcovia dodávkových vozidiel veľmi často zadávajú výrobu konkrétnych komponentov subdodávateľom. Z tohto dôvodu sú niektoré náhradné diely, ako napríklad spojky LUK, presne tie isté diely, ktoré sa montujú do ľahkých úžitkových vozidiel vo výrobe. Zaujímavou alternatívou sú aj náhradné diely prémiovej kvality, ako napríklad Trateo, ktoré ponúkajú špičkovú kvalitu za konkurencieschopnú cenu.

Výrobcovia dielov pre dodávky

Výrobcovia dielov pre autobusy čelia veľkej logistickej a organizačnej výzve. Na jednej strane musia zabezpečiť kvalitu svojich výrobkov, na druhej strane musia znížiť výrobné náklady, aby si udržali konkurencieschopnosť svojej ponuky. Preto sa mnohí výrobcovia dielov pre dodávky rozhodli presunúť výrobu do Ázie, kde sú náklady na pracovnú silu výrazne nižšie. V tomto prípade sa k cene výrobkov pripočítava zodpovedajúca suma na dopravu a distribúciu. Ak existuje záujem o kúpu výrobku konkrétnej značky dielov na dodávky, môžete tak urobiť v našom internetovom obchode.

Značka automobilových dielov a kvalita výrobkov

Na klasifikáciu značky dielov úžitkových vozidiel sa používajú medzinárodné označenia: OE, OEM, OEQ, AM. Skratka OE označuje originálne diely, ktoré pochádzajú priamo od výrobcu automobilu. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou spracovania a spĺňajú záručné ustanovenia pre nákup ľahkých úžitkových vozidiel. Diely označené skratkou OEM sa vzťahujú na značky dielov pre dodávky, ktoré pochádzajú presne z tých istých výrobných liniek ako originálne výrobky (napr. TRW). Ďalšou kvalitatívnou triedou sú diely OEQ, t. j. diely s kvalitou blízkou originálnym výrobkom. Tieto diely sú dostupné u veľkoobchodníkov a v predajniach automobilov. Značky popredajných dielov označujú skupinu dielov, pri výrobe ktorých sa používajú iné materiály a technológie ako pri originálnych výrobkoch. Sú to jednoducho náhradné diely nižšej kvality.

 
Uveďte kľúčové slovo
Pokročilé vyhľadávanie
Transit Center in Europe